Ordu Din Görevlileri

Ordu Din Görevlileri

ordudingorevlileri.org hakkında  görüş ve önerilerinizi şikayetlerinizi, taleplerinizi iletmek için lütfen iletişim bölümünden iletişime geçiniz.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Ordu Valisi Sayın Seddar Yavuz bey Derneğimiz yönetimini kabul ettiler.

Zİyaretimizi sosyal medya hesabından da duyuran Sayın Valimiz Seddar Yavuz Derneğimizin ziyaretinden oldukça memnuniyet duyduklarını ifade ederek bizlerin şahsında tüm Din Gönüllüsü kardeşlerimize selamlarını ilettiler.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

ORDU DİN GÖREVLİLERİ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ olarak Din Görevlisi arkadaşlarımıza Diyarbakır,Mardin,Urfa gezisi düzenledik.

Gezi kapsamında Diyarbakır,Mardin ve Urfa şehirleri gezildi. Başta Diyarbakır İl Müftümüz olmak üzere bizimle yakından ilgilenen tüm Din Gönüllüsü kardeşlerimize şükranlarımızı arz ediyoruz. 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

 Genel Kurul Ä°lanı

Ordu Din Görevlileri Kültür ve Yardımlaşma Derneği 24 Ekim 2018 Kültür Merkezi veya Karşıyaka Camii Toplantı Salonunda Olağan Genel Kurul Yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 31 Ekim 2018 günü belirtilen yerlerin birinde toplantının yapılmasına karar vermiştir.

Toplantı Saati 10:30 olarak karar verilmiştir.

Genel Kurul Gündemi:

1-Divan Teşekkülü

2-Açılış Yoklama

3-İstiklal Marşı

4-Denetleme Kurulu raporunun ibrası

5-Yönetim Kurulu raporunun ibrası

6-Tüzük değişikliği

7-Dilek ve temenniler

8-Yönetim ve Denetleme Kurulu seçiminin yapılması

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Emekliye ayrılan İlçe müftümüz sayın Harun Cimitoğlu için derneğimiz bir veda programı düzenledi. Düzenlenen programa İl Müftü Vekili Seyfullah Çakır,İl Müftü Yard. Cemal Uzun emekli Müftü yrd. Mesut Öztürk Şube Müdürü Fatih Özdemir İlçe Müftülüleri, çok sayıda Din Görevlisi ve Kur'an Kursu Öğreticisi katıldı. Emekliye ayrılan müftümüze hayatında mutluluklar diliyor yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Eğitimde engel olmadığını bir kez daha herkese haykırıyorlar. Bugün Din Görevlileri Derneği olarak Karşıyaka Camii Din Gönüllüsü Turan Altun hocamızın görme engelli kardeşlerimize Braille alfabesi ile KUR'AN dersi verdiği engelli hastalar derneğine ziyarette bulunduk. Fedakar hocamız ve azimli kardeşlerimiz bizleri duygulandırdı. Çok güzel okuyorlar maşallah. Dinlemenizi ve gidip görmenizi öneriyorum. Allah'ın bizlere bahşettiği nimetleri unuttuğumuzu hatırlatıyorlar bizlere. Kendileriyle barışık olmaları ve birbirlerine yaptıkları esprileri bizlere yaşadığımız dünyanın aslında başka bir yönünüde gösteriyor. Sadece biraz ilgi bekliyorlar. Hocamızı ve öğrencilerini yürekten kutluyoruz.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Ordu İl müftüsü sayın Mürsel ÖZTÜRK hocamız bugün düzenlenen törenle göreve başladı hayırlara vesile olsun Emekliye ayrılan sayın il muftumuz Mustafa KOLUKISAOGLU na yeni hayatında huzur ve sağlık dileriz.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

2017 Yılı Umre Organizasyonunda Görev alacakların seçimi için yapılacak  Mülakat Yerleri belli oldu.

Mülakat yerinizi öğrenmek için Tıklayınız

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Ordu Altınordu İlçesinde Görev yapan Din Görevlileri Ordu Din Görevlileri Derneği tarafından düzenlenen kır etkinliğinde bir araya gelerek stres attılar. 15 Temmuz Şehitleri ve tüm şehitlerimiz için Kur'an okundu ve dua yapıldı. Açılış konuşmasını yapan Başkan Ahmet Gündoğdu dernek hakkında kısa bir sunum yaptıktan sonra yemeğe geçildi. Kır etkinliğine Ordu Müftüsü Mustafa Kolukısaoğlu Müftü Yardımcıları Seyfullah Çakır,Mesut Öztürk, Altınordu İlçe Müftüsü Harun Cimitoğlu, Perşembe İlçe Müftüsü Cemal Uzun ve Perşembe Din Görevlileri Derneği Başkanı Ali Aydın ve Altınorduda görev yapan   Din Görevlileri katıldılar. Ordu Din Görevlileri Derneğinin vermiş olduğu yemeğin ardından çeşitli yarışmalar düzenlenen etkinlikte,ilçemizde uzun yıllar görev yapıp, Sinop ili Durağan ilçesine Murakıp olarak atanması sebebiyle ayrılan Erkin Baki hocamıza Dernek tarafından plaket takdim edildi.